Výsledky

Běhej lesy Bílá 19 km (2016)

poř. Kat Jméno start. č. čas mezičas 10 km poř.
abs.
poř.
kat.
poř.
pohl.
body  
1. M39 Hladik, Marek (1990) Vegetarian raccoons 2003 01:13:38 00:40:15 1. 1. 1. 800 diplomfotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
2. M39 Hudec, Tomáš (1990) Svetbehu.cz 2490 01:18:45 00:42:17 2. 2. 2. 720 diplomfotoFotoFotoFoto
3. M39 Fibrich, Martin (1981) 2031 01:20:00 00:43:28 3. 3. 3. 680 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
4. M39 Mudroň, Ivan (1984) 2007 01:21:30 00:43:33 4. 4. 4. 656 diplomfotoFotoFoto
5. M39 Hrdina, Tomáš (1979) Běžecký klub Brno 2464 01:21:30 00:44:32 5. 5. 5. 640 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
6. M39 Kučera, Daniel (1982) ELEVEN RUN TEAM 2022 01:22:15 00:43:34 6. 6. 6. 638 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
7. M39 Mocek, Tomáš (1978) 2005 01:22:19 00:44:26 7. 7. 7. 636 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
8. M49 Rapp, Štěpán (1973) HPI-CZ 2017 01:22:34 00:44:26 8. 1. 8. 634 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
9. M39 Mocek, Jakub (1980) 2004 01:22:34 00:44:37 9. 8. 9. 632 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
10. M39 Maniš, Martin (1982) TOBI Sport Frenštát p.R. 2052 01:23:18 00:45:06 10. 9. 10. 630 diplomfotoFotoFotoFotoFotoFoto
11. M39 Višněvský, Andrej (1991) 2053 01:23:24 00:47:01 11. 10. 11. 628 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
12. M39 Nývlt, Martin (1982) SPORTICUS team 2084 01:23:36 00:45:12 12. 11. 12. 626 diplomfotoFotoFotoFoto
13. M39 Klíma, Lukáš (1984) 2008 01:25:10 00:46:06 13. 12. 13. 624 diplomfotoFotoFotoFoto
14. M49 Dohnal, Jiří (1976) Běhatlon Valašské Klobouky 2471 01:25:55 00:47:24 14. 2. 14. 622 diplomfotoFotoFotoFoto
15. M39 Radonský, Tomáš (1977) Running Lions 2034 01:26:35 00:46:28 15. 13. 15. 620 diplomfotoFotoFotoFoto
16. M39 Říha, Pavel (1977) 2499 01:27:01 00:47:34 16. 14. 16. 618 diplomfotoFotoFotoFoto
17. M49 Valenta, Karel (1974) Běžecký kroužek Varnsdorf 2015 01:27:06 00:47:39 17. 3. 17. 616 diplomfotoFotoFotoFoto
18. M39 Martinec, Václav (1989) True Gym VM 2056 01:27:56 00:46:55 18. 15. 18. 614 diplomfotoFotoFotoFotoFotoFoto
19. M39 Laštůvka, Jan (1987) Sojka 2131 01:28:44 00:47:33 19. 16. 19. 612 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
20. M39 Pachta, Martin (1988) 2006 01:28:48 00:47:50 20. 17. 20. 610 diplomfotoFotoFotoFoto
21. M49 Holý, Richard (1976) Zlín 2172 01:28:55 00:47:08 21. 4. 21. 608 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
22. M39 Vaňuš, Jozef (1978) HISPORT Team 2001 01:29:25 00:48:37 22. 18. 22. 606 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
23. M39 Srba, Jan (1995) Lesy ČR 2487 01:29:26 00:47:51 23. 19. 23. 604 diplomfotoFotoFotoFoto
24. M49 Indrák, Petr (1971) Zebrafast 2011 01:29:49 00:47:15 24. 5. 24. 602 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
25. M39 Viktorin, Adam (1989) Slabý odvar 2279 01:30:34 00:49:43 25. 20. 25. 600 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
26. M39 Skřička, Jan (1978) SK Nové Město na Moravě 2073 01:30:40 00:48:53 26. 21. 26. 598 diplomfotoFotoFoto
27. M39 Kvapulínský, Martin (1983) Tema LightBIKE 2265 01:31:10 00:49:32 27. 22. 27. 596 diplomfotoFotoFotoFoto
28. M39 Pšenica, Miroslav (1980) 2058 01:32:10 00:49:30 28. 23. 28. 594 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
29. M39 Jeneš, Kamil (1984) 2469 01:32:28 00:50:42 29. 24. 29. 592 diplomfotoFotoFoto
30. M39 Hof, Tomáš (1983) 2143 01:32:33 00:49:59 30. 25. 30. 590 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
31. M39 Smékal, Václav (1989) SK ČERNÉ PLÍCE 2493 01:32:37 00:50:19 31. 26. 31. 588 diplomfotoFotoFotoFoto
32. M39 Pietrzyk, Rostislav (1977) F.M.T. Group 2491 01:32:51 00:50:38 32. 27. 32. 586 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
33. Z39 Vaverová, Lucie (1990) 2097 01:33:18 00:50:32 33. 1. 1. 584 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
34. M39 Petrásek, Petr (1990) Haters Road Ohrozim 2250 01:34:15 00:51:17 34. 28. 33. 582 diplomfotoFotoFotoFoto
35. M39 Steklý, Radek (1977) 2081 01:34:25 00:51:04 35. 29. 34. 580 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
36. M49 Václavík, Michael (1976) TJ Atletika Slezan F-M 2026 01:34:27 00:52:15 36. 6. 35. 578 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
37. M39 Cigánek, David (1982) 2071 01:34:58 00:49:35 37. 30. 36. 576 diplomfotoFotoFoto
38. M39 Kopecký, Jakub (1990) SRTG Česká 2260 01:34:59 00:52:06 38. 31. 37. 574 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
39. Z39 Kohoutková, Karolína (1993) 2468 01:36:14 00:53:25 39. 2. 2. 572 diplomfotoFotoFotoFoto
40. M39 Poláček, Jaromír (1988) Kiwi Team 2048 01:36:14 00:53:04 40. 32. 38. 570 diplomfotoFotoFotoFoto
41. M49 Müller, Rudolf (1976) 2153 01:36:16 00:52:07 41. 7. 39. 568 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
42. M39 Turek, Lukáš (1996) 2002 01:36:38 00:50:44 42. 33. 40. 566 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
43. M39 Bednář, Richard (1985) CEPro team 2064 01:37:02 00:49:30 43. 34. 41. 564 diplomfotoFotoFotoFoto
44. M39 Lebeda, Jiří (1984) 2142 01:37:24 00:52:54 44. 35. 42. 562 diplomfotoFotoFotoFoto
45. M39 Pěnkava, Petr (1978) 2137 01:37:38 00:52:28 45. 36. 43. 560 diplomfotoFotoFotoFoto
46. M49 Klepek, Martin (1972) Fitsteel 2476 01:37:40 00:53:21 46. 8. 44. 558 diplomfotoFotoFotoFoto
47. M39 Halfar, Jan (1985) 2066 01:37:54 00:50:43 47. 37. 45. 556 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
48. M49 Chovanec, Petr (1973) BK SAK Karviná 2261 01:38:02 00:55:47 48. 9. 46. 554 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
49. M49 Vlček, Václav (1971) 2092 01:38:10 00:53:33 49. 10. 47. 552 diplomfotoFotoFotoFoto
50. M39 Rohlicek, Radek (1988) LuRa 2111 01:38:20 00:53:28 50. 38. 48. 550 diplomfotoFotoFoto
51. M49 Maca, Milan (1972) 2068 01:38:29 00:55:24 51. 11. 49. 548 diplomfotoFotoFotoFotoFotoFoto
52. M59 Veselý, Petr (1965) TJ Sokol Šestajovice 2027 01:38:32 00:54:21 52. 1. 50. 546 diplomfotoFoto
53. Z39 Smutná Polachová, Lenka (1986) 2019 01:38:55 00:55:17 53. 3. 3. 544 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
54. M39 Liška, Aleš (1977) Universal USU Team 2494 01:39:04 00:53:28 54. 39. 51. 542 diplomfotoFotoFoto
55. M39 Wrona, Tomáš (1985) Ježek na kopci 2046 01:39:26 00:53:38 55. 40. 52. 540 diplomfotoFotoFotoFoto
56. M39 Štefan, Radek (1992) Haters Road Ohrozim 2285 01:39:36 00:52:45 56. 41. 53. 538 diplomfotoFotoFotoFoto
57. Z39 Kramolišová, Jitka (1985) Sintesi Prima Donna 2292 01:39:37 00:53:47 57. 4. 4. 536 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
58. M39 Švík, Štefan (1977) BVŽ 2477 01:39:37 00:54:59 58. 42. 54. 534 diplomfotoFoto
59. M59 Nedoma, Ivo (1959) Příbor 2039 01:39:48 00:53:28 59. 2. 55. 532 diplomfotoFotoFotoFotoFotoFoto
60. M39 Tulinský, Roman (1978) 2498 01:40:01 00:54:54 60. 43. 56. 530 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
61. M49 Brzobohatý, Michal (1972) 2067 01:40:08 00:54:09 61. 12. 57. 528 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
62. M49 Moravec, Marek (1976) ANVIL - Ostrava 2454 01:40:17 00:55:45 62. 13. 58. 526 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
63. Z39 Breitrová, Petra (1978) 2211 01:40:17 00:54:47 63. 5. 5. 524 diplomfotoFotoFotoFotoFotoFoto
64. M49 Zetocha, Petr (1975) SKI Klub Valašsko 2242 01:40:20 00:56:09 64. 14. 59. 522 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
65. M39 Vltavský, Petr (1978) Laky Team 2029 01:40:22 00:55:31 65. 44. 60. 520 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
66. Z39 Kohnová, Lenka (1988) BEHEJBRNO.COM 2054 01:40:27 00:55:28 66. 6. 6. 518 diplomfotoFotoFotoFotoFotoFoto
67. M39 Pavel, David (1992) 2223 01:40:42 00:55:26 67. 45. 61. 516 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
68. M49 Škoda, Aleš (1975) ČLA Trutnov 2282 01:40:52 00:52:10 68. 15. 62. 514 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
69. M49 Šimetka, Ondřej (1970) OSK 2481 01:41:02 00:55:34 69. 16. 63. 512 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
70. M39 Škréta, Karel (1981) 2103 01:41:06 00:54:50 70. 46. 64. 510 diplomfotoFotoFotoFoto
71. M39 Stuchlík, Radek (1981) Universal USU Team 2076 01:41:12 00:55:52 71. 47. 65. 508 diplomfotoFotoFotoFoto
72. M39 Bauer, Michal (1982) 2061 01:41:14 00:55:21 72. 48. 66. 506 diplomfotoFotoFotoFoto
73. M49 Havránek, Aleš (1975) 2134 01:41:16 00:55:21 73. 17. 67. 504 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
74. M39 Stoklasa, Bohumír (1979) Bosima 2311 01:41:20 00:54:53 74. 49. 68. 502 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
75. M39 Hložka, Peter (1978) 2232 01:41:21 00:55:20 75. 50. 69. 500 diplomfotoFotoFotoFoto
76. M39 Pech, Štěpán (1986) Prague Runners 2010 01:41:29 00:54:42 76. 51. 70. 498 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
77. M49 Bindr, Tomáš (1973) 2472 01:41:39 00:54:48 77. 18. 71. 496 diplomfotoFotoFotoFoto
78. M39 Gruntorád, Jiří (1979) gruntorad.cz 2032 01:42:16 00:56:22 78. 52. 72. 494 diplomfotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
79. M39 Špaček, Martin (1985) 2088 01:42:25 00:55:43 79. 53. 73. 492 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
80. M39 Sikora, Jakub (1991) Burger Club Lednice 2252 01:42:25 00:56:11 80. 54. 74. 490 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
81. M39 Solich, Jan (1987) 2075 01:42:39 00:56:14 81. 55. 75. 488 diplomfotoFotoFotoFoto
82. M39 Jaborník, Karel (1980) SK Babice 2050 01:43:05 00:55:19 82. 56. 76. 486 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
83. M39 Bezděk, Miroslav (1979) 2009 01:43:06 00:56:05 83. 57. 77. 484 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
84. M39 Šebela, Pavel (1984) AC Senetářov 2230 01:43:26 00:56:33 84. 58. 78. 482 diplomfotoFotoFotoFoto
85. M39 Náplava, Martin (1978) 2. mr 2012 01:43:38 00:57:22 85. 59. 79. 480 diplomfotoFoto
86. M39 Špak, Michal (1984) Slo(w)Mo 2035 01:43:45 00:57:39 86. 60. 80. 478 diplomfotoFotoFotoFoto
87. M49 Wilczyński, Petr (1976) Ježek na kopci 2038 01:44:05 00:57:04 87. 19. 81. 476 diplomfotoFotoFoto
88. M39 Osvald, Robin (1988) 2200 01:44:09 00:54:52 88. 61. 82. 474 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
89. M49 Macuľa, Robert (1968) 2138 01:44:18 00:55:20 89. 20. 83. 472 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
90. M49 Jadrný, Petr (1975) 2110 01:44:33 00:56:42 90. 21. 84. 470 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
91. M39 Hříbek, Petr (1978) Báječné ženy v běhu 2062 01:44:41 00:57:24 91. 62. 85. 468 diplomfotoFotoFotoFoto
92. M39 Kuběna, Roman (1982) 2113 01:45:00 00:57:17 92. 63. 86. 466 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
93. M49 Švajcr, Radek (1972) Mattoni FreeRun 2283 01:45:04 00:57:21 93. 22. 87. 464 diplomfotoFoto
94. M39 Schlosser, Martin (1986) 2268 01:45:10 00:57:28 94. 64. 88. 462 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
95. M39 Maňas, Petr (1992) Napajedla 2363 01:45:19 00:57:07 95. 65. 89. 460 diplomfotoFotoFotoFoto
96. M39 Šup, Radek (1977) 2018 01:45:28 00:58:20 96. 66. 90. 458 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
97. M49 Rus, Ľubomír (1972) AngecoTeam 2047 01:45:38 00:58:13 97. 23. 91. 456 diplomfotoFotoFoto
98. Z49 Faltusová, Radka (1972) Atletika Jablonné 2098 01:45:53 00:57:15 98. 1. 7. 454 diplomfotoFotoFotoFoto
99. Z39 Martínková, Veronika (1985) Sportisimo hvězdy 2379 01:45:56 00:59:13 99. 7. 8. 452 diplomfotoFotoFotoFotoFotoFoto
100. M49 Bálka, Stanislav (1970) SVVAT 2291 01:45:58 00:58:44 100. 24. 92. 450 diplomfotoFotoFotoFoto
101. Z39 Kvapilová, Iveta (1977) Sport Albi 2176 01:46:06 00:57:14 101. 8. 9. 448 diplomfotoFotoFotoFoto
102. M49 Míča, Tomáš (1969) 2426 01:46:08 00:59:21 102. 25. 93. 446 diplomfotoFotoFotoFotoFotoFoto
103. M59 Svoboda, Jan (1962) RUN-MLADKOV-OLD 2169 01:46:09 00:56:54 103. 3. 94. 444 diplomfotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
104. M39 Košárek, Pavel (1993) 2248 01:46:09 00:57:37 104. 67. 95. 442 diplomfotoFotoFotoFotoFotoFoto
105. Z39 Hofová, Zuzana (1985) Laky Team 2020 01:46:13 00:59:35 105. 9. 10. 440 diplomfotoFotoFoto
106. M49 Grygar, Tomáš (1973) 2342 01:46:19 00:58:26 106. 26. 96. 438 diplomfotoFotoFotoFoto
107. M39 Bartoš, Jiří (1982) 2254 01:46:27 00:57:45 107. 68. 97. 436 diplomfotoFotoFotoFoto
108. M49 Bebek, Pavel (1976) FM 2228 01:46:35 00:57:43 108. 27. 98. 434 diplomfotoFotoFotoFoto
109. M49 Stöger, Karel (1976) 2051 01:46:41 00:58:53 109. 28. 99. 432 diplomfotoFotoFotoFoto
110. M39 Louda, Ondřej (1983) 2086 01:46:42 00:56:59 110. 69. 100. 430 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
111. M49 Antoš, Jan (1974) 2030 01:46:43 00:58:37 111. 29. 101. 428 diplomfotoFotoFotoFoto
112. Z39 Křetinská, Linda (1986) 2441 01:46:43 00:59:30 112. 10. 11. 426 diplomfotoFotoFotoFoto
113. M39 Novotný, Tomáš (1982) Běžecký kroužek Varnsdorf 2013 01:46:48 00:58:48 113. 70. 102. 424 diplomfotoFotoFotoFotoFotoFoto
114. Z49 Holišová, Petra (1970) TJ Gumárny Zubří 2159 01:46:55 00:58:38 114. 2. 12. 422 diplomfotoFotoFoto
115. M39 Leixner, Tomáš (1983) RAUL! 2139 01:47:05 00:59:16 115. 71. 103. 420 diplomfotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
116. Z49 Moulisová, Helena (1974) 2290 01:47:07 00:57:50 116. 3. 13. 418 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
117. M39 Pála, Roman (1982) Médea Boxing Team 2208 01:47:20 00:57:09 117. 72. 104. 416 diplomfotoFotoFotoFotoFotoFoto
118. M49 Ulman, Přemysl (1973) Lukovští laufaři 2191 01:47:49 00:58:34 118. 30. 105. 414 diplomfotoFotoFotoFoto
119. M39 Fojtů, Lukáš (1979) 2158 01:47:53 00:57:12 119. 73. 106. 412 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
120. M49 Šmahlík, Radomír (1974) FM 2229 01:47:53 00:57:44 120. 31. 107. 410 diplom 
121. M39 Hřebíček, Jan (1990) 2266 01:47:56 00:57:12 121. 74. 108. 408 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
122. Z39 Rohelová, Lucie (1987) 2263 01:48:15 00:58:51 122. 11. 14. 406 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
123. M49 Hejda, Ladislav (1972) 2185 01:48:30 00:59:03 123. 32. 109. 404 diplomfotoFotoFotoFoto
124. M39 Obrdlík, Jiří (1984) 2198 01:48:33 00:59:40 124. 75. 110. 402 diplomfotoFotoFoto
125. M39 Eliáš, Petr (1986) 2101 01:48:45 00:59:43 125. 76. 111. 400 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
126. M39 Němeček, Ondřej (1988) 2122 01:48:50 00:59:06 126. 77. 112. 398 diplomfotoFotoFotoFotoFotoFoto
127. M49 Proksa, Marek (1973) 2166 01:48:50 01:01:24 127. 33. 113. 396 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
128. Z39 Márová, Klára (1984) 2240 01:49:06 01:00:54 128. 12. 15. 394 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
129. M49 Cichra, Rostislav (1969) TJ Sokol Vranová 2243 01:49:19 01:00:19 129. 34. 114. 392 diplomfotoFotoFotoFotoFotoFoto
130. M39 Částka, Jaroslav (1983) 2467 01:49:19 00:57:40 130. 78. 115. 390 diplomfotoFotoFotoFoto
131. M39 Mylek, Miroslav (1982) 2391 01:49:22 00:59:58 131. 79. 116. 388 diplomfotoFotoFotoFoto
132. M49 Hudeček, Tomáš (1969) Camel Team 2070 01:49:25 00:59:45 132. 35. 117. 386 diplomfotoFotoFotoFoto
133. M39 Černohous, Pavel (1979) Jablonská běžecká liga 2357 01:49:34 00:59:24 133. 80. 118. 384 diplomfotoFotoFotoFoto
134. M49 Švondrk, Aleš (1973) 2184 01:49:35 00:59:51 134. 36. 119. 382 diplomfotoFotoFotoFoto
135. M39 Zatloukal, David (1988) 2057 01:49:39 00:59:02 135. 81. 120. 380 diplomfotoFotoFotoFoto
136. M39 Rek, Filip (1978) 2500 01:49:43 00:59:32 136. 82. 121. 378 diplomfotoFotoFotoFoto
137. M49 Kolář, Petr (1976) 2205 01:49:44 00:58:45 137. 37. 122. 376 diplomfotoFotoFoto
138. M39 Brynda, Pavel (1982) Ježek na kopci 2480 01:49:46 00:59:39 138. 83. 123. 374 diplom 
139. M39 Prouza, Michal (1986) 2207 01:49:53 01:00:32 139. 84. 124. 372 diplomfotoFotoFotoFoto
140. M39 Havránek, Jan (1985) 2040 01:49:58 00:59:53 140. 85. 125. 370 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
141. Z49 Horáková, Jana (1971) Cafe Bajer 2288 01:50:08 01:00:31 141. 4. 16. 368 diplomfotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
142. M49 Burian, Marek (1971) Spartan Race Training Group Havířov 2466 01:50:18 01:00:09 142. 38. 126. 366 diplomfotoFoto
143. Z49 Kuišová, Alena (1975) Fit Štýl Running Team 2226 01:50:22 01:00:53 143. 5. 17. 364 diplom 
144. M39 Vašek, Libor (1978) Relative Team 2156 01:50:29 01:00:35 144. 86. 127. 362 diplomfotoFotoFoto
145. M39 Švančar, Dušan (1977) DK1 sport team 2484 01:50:32 00:58:58 145. 87. 128. 360 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
146. M39 Adamec, Tomáš (1986) 2432 01:50:42 00:56:41 146. 88. 129. 358 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
147. Z39 Jurajdová, Zuzana (1984) 2483 01:50:49 00:59:03 147. 13. 18. 356 diplomfotoFotoFoto
148. Z49 Svobodová, Jitka (1975) 2192 01:50:50 01:01:38 148. 6. 19. 354 diplomfotoFotoFotoFotoFotoFoto
149. M39 Linda, Jan (1978) 2234 01:50:52 01:02:43 149. 89. 130. 352 diplomfotoFotoFotoFoto
150. M39 Bíbrlík, David (1979) SÁM ZA SEBE 2382 01:50:52 00:59:47 150. 90. 131. 350 diplomfotoFotoFotoFoto
151. M59 Šlapák, Michal (1963) TK Hanspaulka 2262 01:50:56 00:59:29 151. 4. 132. 348 diplomfotoFotoFotoFoto
152. M39 Beran, Jakub (1992) BK Iniciativa Praha 2078 01:50:57 00:58:37 152. 91. 133. 346 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
153. M39 Vrubl, Jaroslav (1982) 2220 01:51:05 00:59:10 153. 92. 134. 344 diplomfotoFotoFoto
154. Z39 Zavřelová, Barbora (1992) Zavři Němčice 2109 01:51:20 01:00:30 154. 14. 20. 342 diplomfotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
155. M39 Hons, Petr (1983) 2055 01:51:28 00:59:59 155. 93. 135. 340 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
156. Z39 Dvořáková, Denisa (1981) TJ Sokol Šestajovice 2124 01:51:49 01:01:26 156. 15. 21. 338 diplomfotoFoto
157. M49 Šikula, Jiří (1967) 2235 01:51:57 01:01:20 157. 39. 136. 336 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
158. M59 Martinka, Lubomír (1964) Fit Štýl Running Team 2225 01:52:19 01:00:49 158. 5. 137. 334 diplom 
159. M39 Honzík, Martin (1977) SpotLAB Frýdek-Místek 2239 01:52:20 01:01:22 159. 94. 138. 332 diplomfotoFotoFotoFoto
160. M39 Kořínek, Aleš (1982) 2275 01:52:22 00:59:05 160. 95. 139. 330 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
161. M39 Hlaváč, Jiří (1979) 2063 01:52:38 01:00:32 161. 96. 140. 328 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
162. M59 Gorčák, Jaroslav (1964) Hranice 2173 01:52:42 01:02:00 162. 6. 141. 326 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
163. M39 Geryk, Jan (1982) 2485 01:52:42 01:00:56 163. 97. 142. 324 diplomfotoFotoFotoFoto
164. M49 Zubec, Ondřej (1973) AngecoTeam 2016 01:52:52 00:59:26 164. 40. 143. 322 diplomfotoFotoFoto
165. M39 Milek, Radek (1983) 2043 01:52:57 01:00:27 165. 98. 144. 320 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
166. M39 Bujnoch, Vítězslav (1978) 2120 01:53:05 00:59:38 166. 99. 145. 318 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
167. M39 Platoš, Radek (1979) SK Městské policie F-M 2147 01:53:08 00:58:00 167. 100. 146. 316 diplomfotoFotoFotoFoto
168. M49 Murgas, Dusan (1972) Slovan Tajov 2502 01:53:17 01:02:02 168. 41. 147. 314 diplomfotoFotoFotoFoto
169. M39 Kurka, Marek (1980) PIM běžecký klub 2080 01:53:23 01:02:01 169. 101. 148. 312 diplomfotoFotoFotoFoto
170. Z39 Válková, Klára (1986) 2450 01:53:28 01:01:05 170. 16. 22. 310 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
171. M39 Vránek, David (1978) 2274 01:53:33 01:01:41 171. 102. 149. 308 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
172. M49 Fojtík, Daniel (1970) Keliška team 2267 01:53:38 01:00:04 172. 42. 150. 306 diplomfotoFotoFotoFoto
173. M39 Lexmaul, Petr (1990) Mattoni FreeRun Brno-Svratka 2278 01:53:48 01:01:22 173. 103. 151. 304 diplomfotoFotoFotoFotoFotoFoto
174. Z49 Oubělická, Petra (1975) 2222 01:53:52 01:01:24 174. 7. 23. 302 diplomfotoFotoFotoFoto
175. M39 Tobola, Jan (1990) MattoniFreeRun Olešná 2370 01:53:53 00:59:52 175. 104. 152. 300 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
176. M49 Nesládek, Petr (1971) 2246 01:53:57 00:59:20 176. 43. 153. 298 diplomfotoFotoFoto
177. Z39 Štěpánová, Zdeňka (1992) To rozchodíš! 2189 01:54:00 01:01:41 177. 17. 24. 296 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
178. M49 Jašek, Aleš (1972) Rungo pro ženy 2375 01:54:02 01:02:54 178. 44. 154. 294 diplomfotoFotoFotoFoto
179. Z39 Burešová, Petra (1978) 2465 01:54:20 01:01:36 179. 18. 25. 292 diplomfotoFotoFotoFoto
180. M49 Znojemský, Jiří (1975) Sport Albi 2177 01:54:24 00:59:44 180. 45. 155. 290 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
181. M49 Rybář, Andrej (1972) L.A.Ryby 2271 01:54:25 01:01:53 181. 46. 156. 288 diplomfotoFotoFotoFotoFotoFoto
182. M39 Pesničák, Jan (1979) SNS Smržovka 2115 01:54:35 01:00:10 182. 105. 157. 286 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
183. M39 Holomek, Jiří (1987) 2406 01:54:49 01:00:20 183. 106. 158. 284 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
184. M39 Lev, Radomír (1982) 2065 01:55:05 00:58:56 184. 107. 159. 282 diplomfotoFotoFotoFoto
185. M39 Pechura, Ivo (1980) 2201 01:55:09 01:01:20 185. 108. 160. 280 diplomfotoFotoFotoFoto
186. Z49 Zavřelová, Jana (1968) Zavři Němčice 2108 01:55:10 01:03:30 186. 8. 26. 278 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
187. M39 Uchytil, Jaroslav (1977) OPéeFka 2214 01:55:20 01:02:22 187. 109. 161. 276 diplomfotoFotoFotoFoto
188. M69 Kyselý, Jaroslav (1955) 2273 01:55:36 01:03:11 188. 1. 162. 274 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
189. M39 Kurka, Michael (1978) Lena-hračky 2489 01:55:51 01:01:56 189. 110. 163. 272 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
190. M39 Galia, Jiří (1987) 2473 01:55:55 01:05:40 190. 111. 164. 270 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
191. Z39 Šenová, Jana (1977) Cardiofitness Děčín 2083 01:56:00 01:02:59 191. 19. 27. 268 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
192. M39 Šena, Jakub (1978) Cardiofitness Děčín 2082 01:56:01 01:03:00 192. 112. 165. 266 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
193. M49 Sedláček, Dušan (1969) 2213 01:56:03 01:04:01 193. 47. 166. 264 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
194. Z39 Jasková, Šárka (1984) 2174 01:56:11 01:04:06 194. 20. 28. 262 diplomfotoFotoFotoFotoFotoFoto
195. M39 Blecha, Jiří (1990) Bubákovští kocouři 2104 01:56:22 01:01:33 195. 113. 167. 260 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
196. Z39 Josková, Jana (1983) 2368 01:56:27 01:04:58 196. 21. 29. 258 diplomfotoFotoFotoFoto
197. M39 Eliáš, Miroslav (1991) 2186 01:56:34 01:02:37 197. 114. 168. 256 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
198. M39 Chlebek, Radek (1994) 2161 01:56:36 01:02:39 198. 115. 169. 254 diplomfotoFotoFotoFotoFotoFoto
199. M49 Musil, Zdeněk (1974) 2343 01:56:42 01:05:31 199. 48. 170. 252 diplomfotoFotoFotoFoto
200. M39 Šedivý, Tomáš (1980) 2475 01:56:42 01:03:34 200. 116. 171. 250 diplomfotoFotoFotoFotoFotoFoto
201. M59 Vavrečka, Luděk (1966) 2168 01:56:53 01:03:26 201. 7. 172. 248 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
202. M39 Paul, Pavel (1987) 2219 01:57:04 01:04:29 202. 117. 173. 246 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
203. M39 Beneš, Oldřich (1985) 2501 01:57:05 01:01:57 203. 118. 174. 244 diplomfotoFotoFotoFoto
204. M39 Malo, Pavol (1989) 2401 01:57:09 01:04:53 204. 119. 175. 242 diplomfotoFotoFoto
205. Z49 Gnidová, Lenka (1975) 2474 01:57:14 01:04:28 205. 9. 30. 240 diplomfotoFotoFotoFoto
206. M39 Bešta, Pavel (1987) 2085 01:57:21 01:03:59 206. 120. 176. 238 diplomfotoFotoFotoFoto
207. M39 Ruman, Michal (1983) 2297 01:57:26 01:04:52 207. 121. 177. 236 diplomfotoFotoFotoFotoFotoFoto
208. Z39 Hořinková, Vendula (1989) 2400 01:57:31 01:04:46 208. 22. 31. 234 diplomfotoFotoFotoFotoFotoFoto
209. M39 Pospíšil, Lukáš (1979) Sherpa Climb 2339 01:57:35 01:04:13 209. 122. 178. 232 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
210. M59 Závodný, Tomáš (1963) SSK Vítkovice 2341 01:57:36 01:04:03 210. 8. 179. 230 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
211. M49 Krátký, Jan (1970) 2336 01:57:37 01:03:05 211. 49. 180. 228 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
212. M39 Jozíf, Lukáš (1985) 2365 01:57:44 01:07:32 212. 123. 181. 226 diplomfotoFotoFotoFotoFotoFoto
213. Z39 Bučková, Hana (1992) 2455 01:57:45 01:04:52 213. 23. 32. 224 diplomfotoFotoFotoFoto
214. M49 Hapala, Aleš (1974) 2167 01:57:59 01:03:01 214. 50. 182. 222 diplomfotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
215. M39 Bém, Tomáš (1981) Sportisimo hvězdy 2378 01:58:09 01:03:16 215. 124. 183. 220 diplomfotoFotoFotoFotoFotoFoto
216. M39 Tvrdoň, Michal (1978) 2163 01:58:15 01:06:07 216. 125. 184. 218 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
217. M39 Šlechta, Tomáš (1990) 2206 01:58:19 01:03:29 217. 126. 185. 216 diplomfotoFotoFotoFoto
218. M59 Mikunda, Miloš (1964) 2210 01:58:25 01:05:49 218. 9. 186. 214 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
219. M39 Hejtmánek, Jan (1990) 2132 01:58:28 01:01:30 219. 127. 187. 212 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
220. Z49 Dušková, Kateřina (1974) 2394 01:58:29 01:03:55 220. 10. 33. 210 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
221. M69 Janíček, Jiří (1956) 2217 01:58:36 01:05:16 221. 2. 188. 208 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
222. Z39 Galusová, Marianna (1987) 2325 01:58:37 01:05:42 222. 24. 34. 206 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
223. Z39 Špačková, Lenka (1986) 2089 01:58:39 01:05:47 223. 25. 35. 204 diplomfotoFotoFotoFotoFotoFoto
224. M39 Zháněl, Ivo (1992) Paskov 2332 01:58:40 01:04:53 224. 128. 189. 202 diplomfotoFotoFotoFoto
225. M39 Skácel, Dalibor (1990) MSK Morkovice 2416 01:58:44 01:02:32 225. 129. 190. 200 diplomfotoFotoFoto
226. Z49 Rybářová, Ludmila (1972) L.A.Ryby 2272 01:58:46 01:04:37 226. 11. 36. 198 diplomfotoFotoFotoFotoFotoFoto
227. M49 Španihel, Jaroslav (1967) 2245 01:58:51 01:04:57 227. 51. 191. 196 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
228. M39 Soukup, Martin (1982) 2312 01:58:51 01:05:18 228. 130. 192. 194 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
229. M39 Delong, Michal (1980) DB SCHENKER 2145 01:58:53 01:01:00 229. 131. 193. 192 diplomfotoFotoFotoFoto
230. M39 Jurča, Přemysl (1988) 2361 01:59:04 01:05:19 230. 132. 194. 190 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
231. M39 Bartoň, Petr (1992) 2194 01:59:08 01:05:04 231. 133. 195. 188 diplomfotoFotoFotoFotoFotoFoto
232. M39 Dobeš, Tomáš (1977) 2461 01:59:09 01:03:49 232. 134. 196. 186 diplomfotoFotoFotoFoto
233. M39 Kubík, Jiří (1977) Morfeovy tenisky 2313 01:59:13 01:04:39 233. 135. 197. 184 diplomfotoFotoFotoFoto
234. M49 Malý, Jaroslav (1972) Lawi team 2479 01:59:14 01:04:41 234. 52. 198. 182 diplomfotoFotoFotoFotoFotoFoto
235. Z49 Kaňková, Helena (1976) 2377 01:59:20 01:06:31 235. 12. 37. 180 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
236. Z59 Kadrmanová, Lenka (1966) 2334 01:59:25 01:04:24 236. 1. 38. 178 diplomfotoFotoFotoFoto
237. M39 Baran, Lukáš (1991) 2505 01:59:33 01:06:05 237. 136. 199. 176 diplomfotoFotoFotoFoto
238. M39 Barvínek, Jakub (1989) 2079 01:59:37 01:06:09 238. 137. 200. 174 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
239. M39 Loučím, Ondřej (1983) 2128 01:59:42 01:04:43 239. 138. 201. 172 diplomfotoFotoFotoFotoFotoFoto
240. Z39 Hlavinková, Martina (1986) 2354 01:59:44 01:07:25 240. 26. 39. 170 diplomfotoFotoFoto
241. Z39 Slavíková, Julie (1991) 2397 01:59:48 01:05:49 241. 27. 40. 169 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
242. M39 Hós, Richard (1992) 2398 01:59:48 01:05:47 242. 139. 202. 168 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
243. M39 Tkačuk, Andrej (1987) 2195 01:59:48 01:05:00 243. 140. 203. 167 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
244. Z39 Trnečková, Šárka (1983) 2364 01:59:50 01:08:20 244. 28. 41. 166 diplomfotoFotoFotoFotoFotoFoto
245. Z39 Krupanská, Lucie (1987) 2270 01:59:52 01:05:30 245. 29. 42. 165 diplomfotoFotoFotoFoto
246. Z39 Kušnier, Lenka (1979) 2304 02:00:01 01:05:39 246. 30. 43. 164 diplomfotoFotoFotoFotoFotoFoto
247. M59 Frgal, Antonín (1963) Skalka 2284 02:00:10 01:03:40 247. 10. 204. 163 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
248. M39 Soudný, Vojtěch (1988) 2412 02:00:21 01:05:44 248. 141. 205. 162 diplomfotoFotoFotoFoto
249. M39 Kašík, Martin (1978) COBRAM 2074 02:00:25 01:04:16 249. 142. 206. 161 diplomfotoFotoFotoFoto
250. M49 Kušnier, Pavel (1976) 2305 02:00:27 01:05:44 250. 53. 207. 160 diplomfotoFotoFotoFotoFotoFoto
251. M59 Kareš, Ladislav (1965) 2102 02:00:35 01:06:27 251. 11. 208. 159 diplomfotoFotoFotoFoto
252. Z49 Obernauer, Jana Mária (1971) Bratislava 2327 02:00:39 01:08:31 252. 13. 44. 158 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
253. M39 Olekšák, Petr (1985) 2419 02:00:50 01:06:03 253. 143. 209. 157 diplomfotoFotoFotoFoto
254. Z49 Smutná, Kateřina (1973) Porubští rafani 2478 02:01:00 01:06:25 254. 14. 45. 156 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
255. M39 Pekarčík, Michal (1986) 2259 02:01:07 01:03:06 255. 144. 210. 155 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
256. M39 Blahout, Petr (1988) 2182 02:01:15 01:01:41 256. 145. 211. 154 diplomfotoFotoFotoFoto
257. M49 Randýsek, Martin (1973) SRTG Ostrava 2443 02:01:21 01:02:19 257. 54. 212. 153 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
258. M39 Vadlejch, Martin (1987) 2486 02:01:25 01:04:03 258. 146. 213. 152 diplomfotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
259. M39 Vlček, Martin (1982) 2171 02:01:26 01:05:36 259. 147. 214. 151 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
260. M39 Kočí, David (1979) Mattoni FreeRun 2289 02:01:26 01:04:03 260. 148. 215. 150 diplomfotoFotoFotoFotoFotoFoto
261. M39 Hučín, Jan (1981) 2170 02:01:27 01:05:30 261. 149. 216. 149 diplomfotoFotoFotoFoto
262. M39 Linhart, František (1982) Prague Runners 2093 02:01:51 01:08:37 262. 150. 217. 148 diplomfotoFotoFotoFoto
263. M39 Kolář, Jakub (1984) 2204 02:01:55 01:04:56 263. 151. 218. 147 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
264. Z39 Fryčová, Jana (1982) Rungo pro ženy 2320 02:02:00 01:06:31 264. 31. 46. 146 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
265. M49 Galbavý, Pavel (1968) Olomouc 2193 02:02:02 01:03:25 265. 55. 219. 145 diplomfotoFotoFotoFoto
266. M39 Zrůst, Filip (1986) 2141 02:02:02 01:05:55 266. 152. 220. 144 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
267. Z39 Fryštacká, Simona (1994) Bosima 2310 02:02:06 01:06:55 267. 32. 47. 143 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
268. M39 Kortus, Jakub (1991) Mirovice 2318 02:02:06 01:05:12 268. 153. 221. 142 diplomfotoFotoFotoFoto
269. Z39 Vacíková, Jana (1979) SK Joudrs Praha 2335 02:02:20 01:05:33 269. 33. 48. 141 diplomfotoFotoFotoFoto
270. M39 Obrtlík, Jan (1980) 2116 02:02:22 01:04:23 270. 154. 222. 140 diplomfotoFotoFoto
271. M59 Kadrman, Luboš (1964) 2345 02:02:47 01:07:33 271. 12. 223. 139 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
272. M39 Sedlařík, Martin (1985) 2436 02:02:51 01:07:22 272. 155. 224. 138 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
273. M59 Bystřičan, Jiří (1966) 2244 02:02:54 01:05:35 273. 13. 225. 137 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
274. M39 Levit, Adam (1987) 2233 02:03:08 01:09:24 274. 156. 226. 136 diplomfotoFotoFotoFoto
275. Z39 Brčáková, Martina (1986) SHEruns 2165 02:03:15 01:09:06 275. 34. 49. 135 diplomfotoFotoFotoFoto
276. M39 Brčák, Michal (1988) Bratislava 2164 02:03:16 01:09:01 276. 157. 227. 134 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
277. M49 Deák, Petr (1968) 2497 02:03:21 01:06:59 277. 56. 228. 133 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
278. M69 Marek, Rudolf (1954) 2024 02:03:22 01:07:04 278. 3. 229. 132 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
279. Z49 Heringová, Renata (1976) 2448 02:03:29 01:09:18 279. 15. 50. 131 diplomfotoFotoFotoFotoFotoFoto
280. Z39 Nováková, Martina (1982) Mattoni FreeRun 2281 02:03:31 01:09:19 280. 35. 51. 130 diplomfotoFotoFotoFotoFotoFoto
281. M39 Fujak, Martin (1981) 2286 02:03:56 01:06:31 281. 158. 230. 129 diplomfotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
282. M39 Steiner, Lukas (1978) 2212 02:04:05 01:07:01 282. 159. 231. 128 diplomfotoFotoFotoFotoFotoFoto
283. M49 Polášek, Stanislav (1974) 2414 02:04:15 01:08:36 283. 57. 232. 127 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
284. Z39 Fojtů, Nina (1979) 2157 02:04:16 01:05:50 284. 36. 52. 126 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
285. M39 Kopecký, Kryštof (1988) Running Lions 2144 02:04:21 01:06:06 285. 160. 233. 125 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
286. Z39 Doleželová, Blanka (1979) POHODÁŘI 2257 02:04:34 01:08:08 286. 37. 53. 124 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
287. Z39 Vydrova, Nina (1988) 2439 02:04:58 01:07:29 287. 38. 54. 123 diplomfotoFotoFoto
288. Z39 Maleňáková, Kristýna (1982) 2438 02:04:58 01:07:56 288. 39. 55. 122 diplomfotoFotoFotoFoto
289. Z39 Náglová, Alena (1985) 2463 02:05:18 01:08:24 289. 40. 56. 121 diplomfotoFotoFotoFoto
290. M69 Kaláb, Alois (1949) Orel Blažovice 2386 02:05:23 01:08:38 290. 4. 234. 120 diplomfotoFotoFotoFoto
291. Z49 Maryšlerová, Monika (1974) BEHEJBRNO.COM 2154 02:05:25 01:07:47 291. 16. 57. 119 diplomfotoFotoFotoFotoFotoFoto
292. M49 Danisz, Martin (1973) 2136 02:05:30 01:09:33 292. 58. 235. 118 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
293. M39 Janočko, Pavel (1990) 2277 02:05:32 01:07:54 293. 161. 236. 117 diplomfotoFoto
294. Z39 Sotonová, Jitka (1979) 2107 02:05:35 01:08:48 294. 41. 58. 116 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
295. Z39 Márová, Monika (1993) 2388 02:05:44 01:08:14 295. 42. 59. 115 diplomfotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
296. M39 Šanda, Jan (1977) Helasan 2349 02:06:03 01:08:40 296. 162. 237. 114 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
297. M39 Duch, Michal (1979) 2444 02:06:15 01:07:59 297. 163. 238. 113 diplomfotoFotoFotoFoto
298. M39 Waliczko, Radim (1979) 2369 02:06:15 01:06:21 298. 164. 239. 112 diplomfotoFotoFotoFoto
299. Z39 Jahodová, Daniela (1980) LČR, s.p. 2326 02:06:23 01:07:37 299. 43. 60. 111 diplomfotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
300. M39 Malo, Ján (1985) 2399 02:06:24 01:09:24 300. 165. 240. 110 diplomfotoFotoFotoFoto
301. M39 Leisser, Petr (1977) 2249 02:06:40 01:08:45 301. 166. 241. 109 diplomfotoFotoFotoFoto
302. M59 Baran, Jiří (1963) 2504 02:06:58 01:08:52 302. 14. 242. 108 diplomfotoFotoFotoFoto
303. M39 Šerek, Daniel (1980) 2413 02:07:28 01:10:45 303. 167. 243. 107 diplomfotoFotoFotoFotoFotoFoto
304. Z49 Koudelková, Zdeňka (1974) BEHEJBRNO.COM 2095 02:07:56 01:07:52 304. 17. 61. 106 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
305. Z39 Bartošová, Ivana (1987) 2411 02:08:01 01:08:26 305. 44. 62. 105 diplomfotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
306. M39 Churaň, Radek (1988) 2410 02:08:02 01:08:27 306. 168. 244. 104 diplomfotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
307. M39 Feix, Jiří (1977) 2152 02:08:17 01:08:53 307. 169. 245. 103 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
308. Z39 Danová, Alžbeta (1993) 2328 02:08:28 01:10:56 308. 45. 63. 102 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
309. M39 Drienovský, Zbyněk (1984) 2395 02:08:38 01:07:31 309. 170. 246. 101 diplomfotoFotoFotoFotoFotoFoto
310. Z39 Murlová, Pavla (1984) 2418 02:08:44 01:10:42 310. 46. 64. 100 diplomfotoFotoFotoFoto
311. M39 Smrha, Marek (1989) Mattoni FreeRun 2179 02:08:45 01:10:25 311. 171. 247. 99 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
312. M39 Fiala, Rostislav (1993) 2276 02:09:07 01:07:33 312. 172. 248. 98 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
313. M39 Berger, David (1979) 2149 02:09:22 01:06:24 313. 173. 249. 97 diplomfotoFotoFoto
314. M39 Leisser, Jiří (1979) 2385 02:09:34 01:08:49 314. 174. 250. 96 diplomfotoFotoFotoFoto
315. Z39 Lukšová, Pavla (1984) Ježek na kopci 2488 02:10:06 01:12:59 315. 47. 65. 95 diplom 
316. M69 Gracias, Vladimír (1953) 2407 02:10:09 01:10:20 316. 5. 251. 94 diplomfotoFotoFotoFotoFotoFoto
317. M59 Višněvský, Ladislav (1962) Quort Team 2196 02:10:14 01:10:00 317. 15. 252. 93 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
318. Z39 Cuřínová, Petra (1983) BŽB 2362 02:10:15 01:10:45 318. 48. 66. 92 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
319. M39 Cellar, Stevo (1986) 2256 02:10:30 01:10:16 319. 175. 253. 91 diplomfotoFotoFotoFoto
320. M59 Král, Petr (1960) 2238 02:10:33 01:08:58 320. 16. 254. 90 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
321. Z39 Víšová, Martina (1983) 2415 02:10:51 01:09:28 321. 49. 67. 89 diplomfotoFotoFoto
322. Z59 Králová, Yvetta (1964) 2237 02:10:54 01:11:23 322. 2. 68. 88 diplomfotoFotoFoto
323. Z39 Dolečková, Jana (1984) Báječné ženy v běhu 2424 02:10:58 01:09:37 323. 50. 69. 87 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
324. M59 Čížek, Pavel (1964) BŽB 2218 02:11:09 01:05:55 324. 17. 255. 86 diplomfotoFotoFotoFotoFotoFoto
325. M39 Štyks, Petr (1985) 2360 02:11:29 01:08:05 325. 176. 256. 85 diplomfotoFotoFotoFoto
326. Z39 Menšíková, Sylvie (1989) Jdu behat 2506 02:11:38 01:12:17 326. 51. 70. 84 diplomfotoFotoFotoFoto
327. Z49 Stržínková, Markéta (1973) BK Capra 2359 02:12:55 01:11:45 327. 18. 71. 83 diplomfotoFotoFotoFoto
328. M39 Nosek, Michal (1979) 2344 02:13:00 01:12:33 328. 177. 257. 82 diplomfotoFotoFotoFoto
329. Z39 Dyntarová, Eva (1983) 2390 02:13:20 01:12:46 329. 52. 72. 81 diplomfotoFotoFotoFoto
330. M69 Místecký, Eduard (1952) TJ Sokol Bynina 2482 02:13:26 01:13:10 330. 6. 258. 80 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
331. M49 Koudelka, Tomáš (1970) BEHEJBRNO.COM 2155 02:13:28 01:10:40 331. 59. 259. 79 diplomfotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
332. M39 Linhart, Tomáš (1987) 2183 02:13:56 01:02:38 332. 178. 260. 78 diplomfotoFotoFotoFoto
333. M59 Franěk, Petr (1961) To rozchodíš! 2236 02:13:58 01:11:37 333. 18. 261. 77 diplomfotoFotoFoto
334. M39 Osusky, Augustin (1981) 2422 02:14:14 01:12:37 334. 179. 262. 76 diplomfotoFotoFotoFotoFotoFoto
335. M39 Gracias, Radek (1977) 2405 02:14:18 01:10:44 335. 180. 263. 75 diplomfotoFotoFotoFotoFotoFoto
336. M39 Neradil, Pavel (1982) 2417 02:15:03 01:11:07 336. 181. 264. 74 diplomfotoFotoFoto
337. M39 Houserek, Jan (1986) 2069 02:15:40 01:14:04 337. 182. 265. 73 diplomfotoFotoFotoFoto
338. Z39 Gronichová, Monika (1987) 2445 02:15:41 01:14:04 338. 53. 73. 72 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
339. M39 Uher, Radim (1988) 2503 02:16:04 01:14:42 339. 183. 266. 71 diplom 
340. M49 Průcha, Pavel (1968) 2492 02:16:12 01:12:13 340. 60. 267. 70 diplomfotoFotoFotoFoto
341. Z39 Jamníková, Alžběta (1988) 2376 02:16:32 01:10:39 341. 54. 74. 69 diplomfotoFotoFotoFoto
342. M39 Šulc, Jakub (1986) 2099 02:17:02 01:09:52 342. 184. 268. 68 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
343. M59 Gříbek, Petr (1964) SDH Němčice nad Hanou 2347 02:17:07 01:15:47 343. 19. 269. 67 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
344. Z39 Hanáková, Kateřina (1993) 2389 02:17:07 01:16:47 344. 55. 75. 66 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
345. Z39 Valová, Eliška (1978) Rungo pro ženy 2188 02:17:13 01:15:53 345. 56. 76. 65 diplomfotoFotoFotoFotoFotoFoto
346. Z49 Wágnerová, Lenka (1972) VZS Ostrava 2295 02:17:33 01:15:14 346. 19. 77. 64 diplomfotoFotoFotoFoto
347. Z49 Vondráčková, Laďka (1974) POHODÁŘI 2374 02:17:39 01:15:07 347. 20. 78. 63 diplomfotoFotoFotoFoto
348. Z39 Gáborová, Petra (1977) 2127 02:18:02 01:13:16 348. 57. 79. 62 diplomfotoFotoFotoFoto
349. M39 Seidl, Radek (1986) 2396 02:18:59 01:13:15 349. 185. 270. 61 diplomfotoFotoFotoFoto
350. M39 Fukas, Andrej (1979) 2367 02:19:03 01:14:16 350. 186. 271. 60 diplom 
351. M49 Punčochář, Marek (1975) 2381 02:19:03 01:17:38 351. 61. 272. 59 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
352. Z39 Zbožínková, Kateřina (1986) 2440 02:19:04 01:17:40 352. 58. 80. 58 diplomfotoFotoFotoFotoFotoFoto
353. M39 Buďo, Robert (1979) 2333 02:19:07 01:14:55 353. 187. 273. 57 diplomfotoFoto
354. Z39 Kempová, Radana (1985) 2428 02:19:08 01:14:55 354. 59. 81. 56 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
355. Z39 Bajuszova, Zita (1981) 2366 02:19:08 01:14:20 355. 60. 82. 55 diplomfotoFotoFoto
356. Z39 Eliášová, Petra (1987) TOP RUN-ning Club 2117 02:19:37 01:15:54 356. 61. 83. 54 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
357. Z49 Neumannová, Lenka (1968) 2353 02:21:25 01:23:34 357. 21. 84. 53 diplomfotoFotoFotoFoto
358. Z39 Karolová, Alena (1989) 2453 02:21:44 01:20:50 358. 62. 85. 52 diplomfotoFoto
359. Z39 Burgetová, Lenka (1987) Indiáni s CHOPN 2434 02:22:00 01:17:14 359. 63. 86. 51 diplomfotoFotoFotoFoto
360. Z39 Kolomá, Andrea (1978) Na pohodu s.r.o. 2301 02:22:21 01:15:57 360. 64. 87. 50 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
361. Z39 Hloušková, Lenka (1980) 2423 02:22:49 01:16:26 361. 65. 88. 49 diplomfotoFotoFoto
362. Z49 Mihalová, Petra (1969) 2404 02:22:58 01:18:12 362. 22. 89. 48 diplomfotoFotoFotoFoto
363. M39 Lampa, Pavel (1986) 2403 02:23:00 01:18:09 363. 188. 274. 47 diplom 
364. Z39 Mihalová, Sára (1992) 2402 02:23:01 01:18:14 364. 66. 90. 46 diplomfotoFotoFotoFoto
365. M49 Grund, Jan (1974) 2317 02:23:47 01:19:01 365. 62. 275. 45 diplomfotoFotoFotoFoto
366. Z39 Hautke, Kamila (1980) 2181 02:24:24 01:18:14 366. 67. 91. 44 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
367. Z49 Karelova, Gabriela (1968) 2387 02:24:40 01:19:39 367. 23. 92. 43 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
368. Z39 Vinšálková, Tereza (1978) 2314 02:25:11 01:18:13 368. 68. 93. 42 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
369. Z49 Jacková, Ivana (1975) 2352 02:25:59 01:19:47 369. 24. 94. 41 diplomfotoFotoFotoFoto
370. Z49 Malá, Lenka (1970) 2437 02:26:05 01:17:36 370. 25. 95. 40 diplomfotoFotoFotoFoto
371. Z39 Kavková, Adriana (1992) 2329 02:26:33 01:16:44 371. 69. 96. 39 diplomfotoFotoFotoFoto
372. Z39 Mündleinová, Tereza (1984) 2255 02:26:37 01:18:06 372. 70. 97. 38 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
373. Z39 Rousova, Helena (1977) Helasan 2348 02:27:29 01:18:08 373. 71. 98. 37 diplomfotoFotoFoto
374. Z59 Pondělíková, Iva (1965) 2337 02:28:30 01:23:19 374. 3. 99. 36 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
375. Z49 Müller, Dana (1974) 2227 02:28:34 01:23:22 375. 26. 100. 35 diplomfotoFotoFotoFotoFotoFoto
376. Z39 Blumentritová, Simona (1978) Praha 10 2049 02:28:52 01:22:08 376. 72. 101. 34 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
377. M59 Trhlík, Jiří (1961) Plzeň 2324 02:29:23 01:23:08 377. 20. 276. 33 diplomfotoFotoFotoFoto
378. M39 Fišar, Pavel (1985) 2355 02:30:41 01:21:12 378. 189. 277. 32 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
379. Z39 Fišarová, Zuzana (1988) 2433 02:30:43 01:21:14 379. 73. 102. 31 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
380. Z39 Flachsová, Kateřina (1992) 2442 02:31:42 01:21:04 380. 74. 103. 30 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
381. M49 Divák, Jan (1968) Pustá Polom 2425 02:31:57 01:18:35 381. 63. 278. 29 diplomfotoFotoFoto
382. M49 Pešek, Pavel (1972) 2421 02:32:16 01:18:19 382. 64. 279. 28 diplomfotoFotoFotoFotoFotoFoto
383. Z49 Kokojanová, Blanka (1972) Rungo pro ženy 2356 02:32:17 01:21:44 383. 27. 104. 27 diplomfotoFotoFotoFotoFotoFoto
384. Z49 Karešová, Zdeňka (1968) Rungo pro ženy 2315 02:32:18 01:21:43 384. 28. 105. 26 diplomfotoFotoFotoFotoFoto
385. M39 Kubik, Radek (1978) 2293 02:33:08 01:24:23 385. 190. 280. 25 diplomfotoFotoFoto
386. Z39 Kubiková, Markéta (1980) 2449 02:33:08 01:24:22 386. 75. 106. 24 diplomfotoFotoFotoFotoFotoFoto
387. M59 Macek, Petr (1966) 2300 02:33:40 01:20:05 387. 21. 281. 23 diplomfotoFotoFotoFoto
388. Z39 Fraňková, Tereza (1992) To rozchodíš! 2373 02:34:25 01:24:29 388. 76. 107. 22 diplomfotoFotoFotoFoto
389. Z39 Polášková, Zuzana (1985) 2303 02:34:53 01:20:49 389. 77. 108. 21 diplomfotoFotoFotoFoto
390. Z49 Juricová, Alena (1973) BEHEJBRNO.COM 2380 02:35:12 01:22:30 390. 29. 109. 20 diplomfotoFotoFotoFotoFotoFoto
391. Z49 Konvičková, Lenka (1976) 2456 02:37:05 01:24:07 391. 30. 110. 19 diplomfotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
392. Z49 Adamíková, Kateřina (1975) 2457 02:37:07 01:24:08 392. 31. 111. 18 diplomfotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
393. Z49 Picmousová, Jana (1968) 2458 02:37:08 01:24:07 393. 32. 112. 17 diplomfotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
394. Z49 Janoušková, Marcela (1976) 2451 02:37:10 01:24:08 394. 33. 113. 16 diplomfotoFotoFotoFotoFotoFoto
395. Z39 Chaloupková, Kateřina (1978) Rungo pro ženy 2264 02:38:07 01:22:25 395. 78. 114. 15 diplomfotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto
396. Z49 Škvařilová, Eva (1973) Rungo pro ženy 2187 02:38:09 01:22:22 396. 34. 115. 14 diplomfotoFotoFotoFotoFotoFoto
397. Z49 Riedmann, Jana (1972) Rungo pro ženy 2175 02:38:11 01:22:27 397. 35. 116. 13 diplomfotoFotoFotoFotoFotoFoto
Ilustrace

Běhej lesy Brdy

Skořice

Závod, který vás zavede tam, kam se ještě nedávno nemohlo – do CHKO Brdy, území bývalého Vojenského újezdu Brdy. Užijte si hluboké lesy, které byly po 70 let uzavřeny veřejnosti, a pokochejte se Padrťskými rybníky, zaniklými obcemi, chatou Václavkou a křižujte panenskou přírodu křížem krážem. 

Ilustrace

Běhej lesy Karlštejn

Mořina

Zaběhněte si závod výjimečný svou atraktivní lokalitou, kde na vás čeká běžně nepřístupný vápencový lom Velká Amerika a hrad Karlštejn. Proběhnete se přímo uvnitř impozantního kaňonu s jezerem a užijete si nádherné výhledy na gotický hrad vybudovaný českým králem a římským císařem Karlem IV a. Přesuňte se na místo, které vyniká přírodním i historickým bohatstvím a zaběhnete si trasy na 13 a 19 km nebo dětské závody na 500 m a 1 km. 

Ilustrace

Běhej lesy Lednice

Lednice

Nádherné prostředí významné svými památkami i krásnou přírodou je velmi atraktivní lokalitou nejen pro turisty. Odstartujete z Lednicko-valtického areálu zapsaného na listině světového dědictví UNESCO, a to přímo ze zámecké zahrady Státního zámku Lednice. Trasa vede ze zámeckého parku, proběhnete se po hrázi lednických rybníků, přes chrám Tří Grácií i okolo „paláce pro koně“ Nový Dvůr. Závodníci na delší trase se mohou těšit i na Apollonův chrám, trojbokou kapli Sv. Huberta a proběhnou se i pod vítězným obloukem Rendez-vous. Užijte si jedinečnou přátelskou atmosféru závodu v krásném prostředí jako z pohádky.

Ilustrace

Běhej lesy Vysočina

Vysočina

Jeden z nových závodů nadcházející sezony vás zavede přesně na rozhraní Čech a Moravy, a to konkrétně do Žďárských vrchů. Užijete si nádhernou přírodu bohatou na nejrůznější skalní útvary či dokonce skalní města. V oblasti najdeme i řadu gotických hradů, zřícenin a lidových roubenek. Díky velké části zalesněného území není divu, že se Žďárským vrchům říká zelené srdce České republiky.

Ilustrace

Běhej lesy Bílá

Bílá

Nechat se vyvézt lanovkou Zbojník na vrchol sjezdovky a až pak se rozběhnout? Tak to zažijete pouze na závodě Běhej lesy Bílá v srdci Beskyd. Čtyřsedačková lanovka vás vyveze na místo, kde v zimě sjíždí kopce lyžaři a teprve odtud se vám začne počítat čas. Proběhnete se po hraničním hřebenu, kde se vám na jedné straně otevřou výhledy na Lysou horu a jižní masív Smrku a na druhé straně se představí ve své kráse slovenská část Moravskoslezských Beskyd, kde můžete na obzoru vidět dokonce Malou Fatru či Roháče.

Zbývá registrací za 600 Kč: 118

Ilustrace

ČEZ Jizerská 50 RUN

Bedřichov, Jizerské hory

V lednu na běžkách, v září po svých! Legendární Jizerská 50 má i svoji svoji běžeckou variantu! Na začátku září na vás čekají trasy 50, 23 a 12 kilometrů a dětské závody na 500 m a 1 km. V zimě už Jizerské hory znáte a 2. září budete mít příležitost je poznat v období babího léta před tím, než je zasype sníh. 

Ilustrace

Běhej lesy Boletice

Olšina, Šumava

Poznejte Šumavu, jak ji neznáte. Odstartujeme z Olšiny u Horní Plané, která se nachází na hranici vojenského území Boletice. Vesnice dostala název podle stejnojmenného rybníka Olšina, který je díky své nadmořské výšce v 731 m nejvýše položeným rybníkem v Čechách. Hned z několika míst na trati uvidíte okolní úchvatnou krajinu ve scenériích, jaké se vám nikde jinde nenaskytnou. Můžete se kochat pohledem na Kleť, Plechý, rakouský Hochficht nebo panorama celého šumavského pohoří.

Zbývá registrací za 600 Kč: 434

Generální partner

  • Lesy ČR

Hlavní partneři

  • Dr. Max
  • Endorphine Republic
  • VLS, s.p.
  • ČEPS
  • Generali Investments

Hlavní mediální partner

  • Nova

Partneři

  • Birell
  • Česko jede
  • Enervit
  • DB Schenker
  • Saunia
  • Form Factory
  • Royal Bay
  • Rajec

Oficiální dodavatelé

  • Johnny service
Výživové okénko
Banner 1
Banner 2
Banner 3